Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle | Mail 

     
   
   
YEMEKLER
Üye Girişi
En Çok Gezilenler
Kırmızı Mercimek Ezmesi Salatası
Bu leziz salatayı özel arkadaş menüsü için hazırlamıştım. Mercimek köftesine benzeyen bu salatayı denediğinizde vazgeçemeyeceğinizi düşünüyorum. Özellikle yoğurtlu sosu ile yaz..
Nişastalı Börek
Bu böreği bayram sabahı kahvaltı için misafirlerime yapmıştım. Sıcacık ikram edebilmek için sabah erkenden kalkıp yapmıştım. İkinci kez yapışımda yine misafirlerime, ama bu sefer...
Sökme Şapka
Sökme bere modelini normal kalınlıkta bir iple, iki kat yaptığımızda çok daha güzel bir bere ortaya çıkıyormuş. Bu tavsiye tuhafiyedeki bayandan. Ben de bu tavsiyeye uyarak bereme bu şekilde başladım.
Bize Ulaşın
Örgü Oyuncak Yapımı
Amigurumi Kız Bebek Yapımı
Benim yaptığım amigurumi japon kız bebek, tamamen hayal gücüme dayanan bir çalışma oldu. Benim ufaklığın hergün okula oyuncak götürmesi ve okula götürmek için benden küçük bir bebek istemesi sonucu ördüm. Elbisesini trabzan örgü tekniğiyle ördüm. Ancak benim gibi sabırsız biri değilseniz ve sizi her an ‘Ne zaman bitecek anne. Yarına kadar biterse...

Devamı...

Örgüden Bebek Nasıl Yapılır?
Hani ailecek otururken veya televizyon karşısında haber izlerken bazen elimiz boş olmasın diye birşeyler başlamak isteriz ya o türden bir istek. Elimdeki ipleri gözden geçirip, birkaç şey de fikir değiştirdikten sonra nihayet bu bebeği örmeye..

Devamı...

Örgüden Kedi Yapımı
Okuldan her dönüşte yolumuz üzerindeki her kedi için ‘Ay ne kadar tatlı. Anne bahçeli bir evimiz olsa izin verir misin? Üşüyor mudur?’ gibi sorularla, nerdeyse elinden gelse bütün..

Devamı...

Tığişi Örgü Horoz Yapımı
En az benim kadar örgüden yapılmış küçük hayvan figürlerini seven küçük kızım Melisa ile birlikte hazırladık bu horozu. Fikir Deryalı Günler...

Devamı...

Sinirli Örgü Bebek
Bakmayın bu bebeğimizin adının sinirli olduğuna. Bebekler hiç sinirli olur mu?

Devamı...

Ana Sayfa   |  Dua   |  Medya Köşesi   |  Videolar   |  Firmalar   |  Ziyaretçi Defteri
Herrenk.com:Pratik Bilgi, Sağlık, Yemek Tarifleri, Elişleri, El örgüsü, Eğitim, Ev yapımı ürünler, Çay Saati
© 2010 - www.herrenk.com Tüm Hakları Saklıdır. Sitenizde bağlantı linkleri verilip ve kaynak gösterilerek sitemizden alıntı yapılabilir.
WEB YAZILIM:TEKNODEVA Ankara Web Tasarım, Web Yazılım, web tasarım
Firmalar